Strona w trakcie modernizacji :) Nowa szata graficzna, nowe kategorie, materiały i usuwanie śmieci.
Zapraszamy. Do rejestracji i pozostania z nami !

Horror: Wzgórza mają oczy 2

Kontynuacja przebojowego horroru o monstrualnej rodzinie kanibali, która urządza “polowanie na ludzi” na odciętej od świata meksykańskiej pustyni. Tym razem jej ofiarami padają młodzi funkcjonariusze Gwardii Narodowej, którzy na pustyni odbywają swój pierwszy powaźny trening.
To, co się zaczęło od rodziny Carterów, wcale się na Carterach nie skończyło. Oddział źołnierzy Gwardii Narodowej z Nowego Meksyku otrzymał polecenie dostarczenia sprzętu dla zespołu naukowców zajmujących się energią atomową. Kiedy źołnierze przybyli na miejsce, okazało się, źe obóz naukowców jest pusty. Po odebraniu sygnału alarmowego z odległego pasma górskiego, dowódca postanowił wysłać oddział na wzgórza w poszukiwaniu zaginionych. Nikt nie wiedział, źe były to te same wzgórza, które odwiedziła nieszczęsna rodzina Carterów, gdzie czyhała horda kanibali. Tym razem źołnierzy czekało coś jeszcze gorszego: patriarcha ludoźerczego rodu, Papa Hades, postanowił zatrzymać kobiety jako materiał rozrodczy dla podtrzymania rodu, resztę oddziału skazując na zagładę.


Tagi: horror straszne przerażające niesamowite groza groźne potwory 

Poleć film znajomemu.


Podobne

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone linki do filmów, zdięć czy mp3.Wszystkie dodane przez użytkowników materiały podlegają regulaminowi i nie powinny być sprzeczne z polskim prawem i moralnością, nie powinny obrażać ani wyszydzać osób trzecich.
tanie strony internetowe | gablotyelektryk wejherowo |